Witam Was na moim blogu o… przygodzie z PROGRAMOWANIEM👌😊

Dziękuję za zainteresowanie się moim wpisem.

Może przypadkiem wpadliście z fejsa z grupy, z mojego profilu i z nudów klikneliście w link do tego wpisu? Nie ważne – jeśli zainteresuje Was ten post to, to mogę ogłosić swój pierwszy sukces.

Nazywam się…

…Daniel Minschinski. Prawie 30-ści lat na karku. Od wielu lat interesuję się tematem programowania. Swoją edukację ukierunkowałem w tym temacie. Kilka projektów wdrożyłem. działających, rozwijanych ale i również zamkniętych już z powodu nieopłacalności… po prostu.

Moim pomysłem na bloga jest…

…ścieżka programowania, którą moim zdaniem, każdy myślący o programowaniu w języku JavaScript i ukierunkowania w bycie Frontend Developerem powinien przejść. Nie będę ukrywać, że tworząc materiały, będę również sam się uczyć/utrwalać nowych zagadnień.

Dobra decyzja!

Przez ostatni rok uczestniczyłem w bootcampie. Decyzja o uczestnictwie na szkoleniu narastała we mnie bardzo długo. Z różnymi opiniami się zetknąłem na temat takiego szkolenia. W sieci wiele możemy znaleść darmowej treści do nauki. Porównałbym to do wyboru marki samochodu. Dla Kowalskiego samochodem marzeń będzie samochód X, a dla Nowaka samochód Y. Bootcamp dostarczył mi gotowy materiał, który należy się nauczyć, przećwiczyć w tym momencie a nie w innym. Pomoc mentora, a przedewszystkim całej grupy uczestników szkolenia była wręcz niedoceniona. Można powiedzieć że nadal kontakt z grupą utrzymuję, ponieważ w tej branży im wiecej w grupie jesteś i dajesz coś od siebie tym pomoc wraca wraz z twoim pytaniem.

Epidemia…

Pisząc tego posta, świat przechodzi przez epidemie koronawirusa. Ciągle jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, o kryzysie, słabej gospodarce, itd… Ciężkie czasy nastały. Trzeba myśleć jednak optymistycznie i myśleć, że krzywa w statystykach odbije w dobrą stronę i bedzię lecieć ku lepszemu.

Jak to poprowadzę?

Przede wszystkim jak na prawidłowe rozpoczęcie każdego projektu, należy przygotować plan, którego konsekwentnie należy się trzymać. W tym przypadku przygotuję i opublikuje “Plan nauki Frontend Developera”. Oczywiście – zdarzą się aktualizację, ale na bieżąco plan zostanie aktualizowany. Postaram się materiały do nauki wrzucać na bloga przynajmniej raz w tygodniu. Oczywiście życie, praca, czas rodzinny zweryfikuje moje plany ale takie stawiam sobie założenie.

Spis treści? Kiedy?

“Plan nauki Frontend Developera” upublikuję w kolejnym poście.

Tak więc – pierwszy wpis na blogu mam zaliczony. Zachęcam Was o śledzenie bloga i komentowania. Pod każdym postem zachęcam do komentowania/udzielania porad. Przecież każdemu z nas zależy na tym aby wiedzieć jak najwięcej 🙂